تعیین سطح زبان آلمانی

آزمون تعیین سطح آموزشگاه زبان آلمانی دیوان در دو مرحله برگزار می شود. در مرحله ی اول با پاسخ کتبی به سوالات کمیته آموزش دیوان حدود ترم شما مشخص می شود و در مرحله ی دوم با مصاحبه ی حضوری یا آنلاین طبق وقت قبلی سطح مناسب شما مشخص خواهد شد.

برای تعیین سطح روی عکس زیر کلیک کنید !

و یا به شماره 09309999134 در واتس اپ پیام دهید.

تعیین سطح زبان آلمانی

اهمیت تعیین سطح زبان آلمانی

با توجه به مدل های آموزش مختلف زبان آلمانی که در کشور به درست و غلط رایج است سطح پیشرفت زبان آموزان آلمانی با مدت زمانی که صرف یادگیری آن می کنند لزوما ارتباط مستقیم ندارد.

عوامل زیاد بر سطح علمی زبان آموزان آلمانی تاثیر می گذارد:

- روش کار در موسسات مبدا آموزشگاه های متعددی در ایران زبان آلمانی را به صورت غیر تخصصی ارائه می دهند. واضح است روش کار در موسساتی که در کنار زبان آلمانی، زبان های چینی، عربی و ترکی استانبولی نیز ارائه می دهند با کلاس های زبان آلمانی صرفا به دنبال تکمیل برنامه آموزشی خود هستند و فارغ التحصیلان این آموزشگاه ها به نسبت به زمانی که صرف کرده اند زمان لازم را نمی گیرند.

آزمون تست تعیین سطح آلمانی

زبان آموزان آلمانی می توانند جهت آگاهی از سطح حدودی خود و برنامه ریزی درسی شخصی در این قسمت به تست های دیوان پاسخ دهند. این آزمون تستی شامل ۱۲۰ سوال می باشد که سطوح A1.1 تا B1.2 را شامل می شود. در واقع هر ۲۰ تست مرز بندی بین سطوح را مشخص می کند که حدنصاب نمره مورد قبول برای هر سطح ۶۰ درصد می باشد. این آزمون جهت شناخت بهتر زبان آموزان آلمانی از توانایی های خودشان ارائه شده و معیار دیوان برای تعیین سطح زبان آموزان، آزمون دو مرحله ای با تعیین وقت قبلی خواهد بود.

زمان آزمون : ۹۰ دقیقه