پرسشهای متداول

متقاضیان محترم شرکت در کلاسهای زبان آلمانی دیوان٬ شما میتوانید پاسخ پرسشهای خود را در این قسمت بیابید.

شرایط كلاس های مجازی در اینستاگرام چگونه است ؟

این پکیج شامل ۱۵ جلسه ۶۰ دقیقه ای (به صورت فیلمهای Save شده در اینستاگرام) با تدریس استاد شجاع الدینی می باشد و شامل پشتیبانی حل تمرین و رفع اشکال به صورت خصوصی در واتس اپ میباشد. این دوره ها شروع و پایان مشخصی ندارد و هر متقاضی پس از ثبت نام به مدت ۵ هفته فرصت دارد از این پکیج استفاده نماید.

نحوه برگزاری این کلاسها به این صورت میباشد که زبان آموزان پس از ثبت نام به صفجه اینستگرام کلاس مربوطه اضافه گشته و میتوانند تمامی جلسات فیلمهای آموزشی با تدریس استاد شجاع الدینی را مشاهده فرمایند و در پایان هر جلسه زبان آموزان موظف اند تمرینات مربوط به آن جلسه آموزشی را در واتس اپ برای استاد راهنما ارسال فرمایند. در طول دروه به مدت ۵ هفته زبان آموزان گرامی قادر هستند با استاد پشتیبان در تماس بوده، تکالیفشان را ارسال نمایند و اشکالات و ابهامات خود را برطرف نمایند. از مزایای این دوره میتوان به این نکته اشاره کرد که زبان آموزانی که برای اخذ مدرک زبان آلمانی فرصتشان کوتاه است میتوانند با برنامه ریزی درست این پکیج را در مدت زمان کوتاه تری (دو تا سه هفته) به اتمام برساندد. همچنین این دوره مناسب زبان آموزانی است که به دلیل مشغله کاری زیاد قادر به شرکت در کلاسهای حضوری در یک ساعت و روز خاص نمیباشند.

شرایط كلاسهای فشرده حضوری چگونه است ؟

موسسه تخصصی زبان آلمانی دیوان کلاسهای فشرده حضوری سه روز در هفته برگزار میکند. این کلاسها در روزهای زوج یا روزهای فرد و در دو بازه زمانی صبح و عصر برگزار میشود. ظرفیت کلاسها محدود و در شرایط کرونا استفاده از ماسک برای همه زبان آموزان الزامیست.

تمامی اساتید مجرب و درجه یک موسسه دیوان دارای مدارک C1 و C2 هستند و با استفاده از بروزترین متد دنیا به زبان آموزان آموزش میدهند. تعداد جلسات هر ترم بسته به تعداد نفرات ثبت نامی در کلاس بین ۲۴ تا ۳۶ جلسه ی ۹۰ دقیقه ای است و هر دوره بین ۴ تا ۶ هفته به طول می انجامد. تعداد نفرات ثبت نامی در هر کلاس بستگی به سایز اتاق دارد.

در موسسه دیوان کتاب Menschen به عنوان کتاب مرجع تدریس میشود. مسلما اساتید فراتر از کتاب تدریس میکنند و کتاب تنها مرجعی برای حل تمرینات است و شهریه هر ترم ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان میباشد.

آیا گواهی پایان دوره موسسه دیوان در سفارت معتبر است ؟

مدرك موسسه ديوان مورد قبول سفارت آلمان مي باشد ولي در نهايت متقاضيان محترم مي بايست مدرك قبولي در امتحانات معتبر در سفارت آلمان را ارائه دهند. همچنين زبان آموزانی كه در موسسه گوته مشغول به تحصيل مي باشند در پايان بايد در امتحانات شركت كرده و مدرك قبولي در امتحانات را به سفارت آلمان و يا دانشگاه ها و شركت ها در آلمان ارائه دهند.

مشاوره مهاجرتی به چه صورت است ؟

جلسه ي ٤٥ دقيقه اي مشاوره ي مهاجرت ، با آقاي طباطبايي در آلمان بصورت تماس در واتزاپ صورت مي گيرد.