آموزش آنلاین زبان آلمانی

موسسه دیوان با ارائه کلاس های آنلاین به زبان آموزانی که مایل هستند از راه دور زبان آلمانی را فراگیرند و محدودیت های شغلی و بعد مسافت دارند خدمات ارائه می دهد. دیوان با بهره گیری از اساتید برجسته با متودولوژی مناسب و تعامل کامل با علاقه مندان به زبان آلمانی آن ها را گام به گام به اهدافشان می رساند.

در کلاس های مجازی تسلط استاد به مطالب، ترتیب صحیح ارائه ی نکات و هدایت درست زبان آموزان در خارج از ساعت درسی بسیار حائز اهمیت است. این کلاس ها جایگزین کلاس ها بهترین راه پیش رو برای زبان آموزان علاقه مند به زبان آلمانی هست که مایلند از راه دور با روش مناسب به پرورش مهارت های زبانی خود بپردازند. دوره های حضوری و مجازی دیوان کاملا شناور می باشند و فارغ التحصیلان هر ترم در انتخاب دوره های مجازی و حضوری آزاد هستند.

دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی

– دوره ی آموزش مجازی زبان آلمانی از سطح A1 تا C2 : زبان آموزان آلمانی می توانند از دوره ی مبتدی تا پیشرفته را به صورت مجازی طی کنند که هر ترم کلاس مجازی متشکل از ۱۵ جلسه ۶۰ دقیقه ای به همراه مشاوره درسی و برنامه همراهی کار در منزل خواهد بود.
– دوره های مجازی مکالمه محور، گرامر محور و نگارش محور برای سطوح A2 تا C2 : این دوره ها جهت دوره ی مطالب درسی و مرور مطالب تدریس شده در طی دوره ها و تقویت مهارت های گفتاری، نوشتاری و گرامری ارائه می شود. اساتید طی ۵ جلسه ی مجازی ۶۰ دقیقه ای مطالب لازم را ارائه می دهند و با ارائه برنامه به زبان آموزان آلمانی جهت کار در منزل و همراهی آن ها به طور مجازی زبان آموزان را به اهدافشان می رسانند.
– دوره های مجازی آمادگی آزمون گوته، تلک وTestDaf برای کلیه ی مقاطع: زبان آموزانی که از راه دور خود را جهت رسیدن به سطح مورد نظر امتحانی آماده می کنند با بهره گیری از تجارب اساتید دیوان در قالب کلاس های آنلاین مهارت های لازم جهت موفقیت در آزمون های بین المللی زبان آلمانی را کسب می کنند. کلاس های آمادگی آزمون آنلاین دیوان طی ۶ جلسه ۶۰ دقیقه ای و همراه برنامه جامع کار در منزل با همراهی استاد درفضای مجازی ارائه می شود.

دوره آموزش آلمانی آنلاین

شرح فعالیت های کلاس مکالمه محور آنلاین دیوان

+ قبل از آغاز کلاس فایل دایره لغات، اصطلاحات و گرامر های مورد نیاز برای زبان آموزان ارسال میشود.
+ در حین ارائه مطالب در کلاس توسط استاد زبان آموزان امکان مطرح کردن سوالات خود را خواهند داشت.
+ پس از پایان هر جلسه زبان آموزان تکلیف های شفاهی دریافت میکنند که با ضبط صدای خود فایل صوتی را خارج از زمان کلاس برای استاد ارسال و علاوه بر رفع اشکال نسخه صحیح آن را دریافت می کنند.

آموزش آلمانی از راه دور مجازی

ثبت نام دوره های جاری

دوره های مجازی زبان آلمانی برای کسانی مناسب است که به دلیل بعد مسافت یا برنامه کاری فشرده قادر نیستند در کلاس های حضوری حاضر شوند.

کلاس های Adobe شرایط کلاس گروهی حضوری را بازسازی می کند و زبان آموزان آلمانی در آن مشارکت فعال دارند. کلاس های اینستاگرام به صورت تدریس استاد و تعامل خارج از کلاس با استاد راهنما می باشد و مناسب کسانیست که به صورت خودخوان زبان آلمانی را پیش می برند.

کلاس های خصوصی حضوری و خصوصی آنلاین به لحاظ راندمان و محتوا در دیوان هیچ تفاوتی باهم ندارند و برای فرمت آنلاین صرفه جویی در وقت وجود دارد.

فعالیت های کلاسی و تمرینات مکالمه با استاد و انجام تکالیف درسی ملاک نمرات زبان آموزان آلمانی دوره های مجازی دیوان می باشد.

زبان آموزان آنلاین دیوان به شرط کسب نمره قبولی در دوره های مجازی می توانند در کلاس های حضوری ادامه دهند. البته برای کسانی که تکالیف آنلاین را به طور کامل انجام نداده اند امکان تعیین سطح وجود دارد.دانلود نرم افزار Adobe Connect

برای دانلود نرم افزار مورد نیاز برای ورود به جلسات آنلاین دیوان روی پلتفرم مورد نظر کلیک کنید

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

    • سلام وقت بخیر
      بله شهریه ی هر ترم کلاس خصوصی ۱۲ جلسه ی ۹۰ دقیقه ای ۳ میلیون تومان می باشد.
      برای مشاوره و جزئیات بیشتر به واتزاپ ۰۹۳۰۹۹۹۹۱۳۴ مسیج دهید🌺

دیدگاهتان را بنویسید