دوره های زبان آلمانی

موسسه آموزش زبان آلمانی دیوان با برگزاری دوره های زبان آلمانی در سطوح مختلف به زبان آموزان خدمات ارائه می دهد. مهمترین اصل در یادگیری آلمانی تداوم می باشد و زبان آموز آلمانی باید همواره مدت معینی در هفته را به کلاس و مرور مطالب اختصاص دهد. دوره های زبان آلمانی شامل دوره مبتدی A1.1, A1.2, A2.1, A2.2 دوره های میانه B1.1, B1.2, B2.1 B2.2, B2.3, B2.4 و پیشرفته C1.1, C1.2, C1.3, C1.4, C2.1, C2.2 می باشد

آموزش دوره های زبان آلمانی

دوره زبان آلمانی
دوره آموزش آلمانی
دوره مبتدی آلمانی

دوره های A

دوره های زبان آلمانی مبتدی

دوره هاى A1.1 و A1.2 زبان آموزان را آماده ى آزمون A1 سفارت آلمان مى كند. زبان آموزان آلمانى در پايان دوره ى A1.2 مى توانند خودشان را معرفى كنند و گفتگو هاى ساده ى روزمره را متوجه شوند. مدرك A1 جهت پيوست به خانواده مورد استفاده قرار مى گيرد. دوره هاى A2.1 و A2.2 زبان آلمانى، زبان آموزان را آماده ى آزمون A2 سفارت آلمان مى كند كه زبان آموزان توانايى گفت و گو ها و برنامه ريزى هاى ساده را پيدا مى كنند.

دوره های B

دوره های زبان آلمانی میانی

دوره هاى B1+, B1.2,B1.1 زبان آلمانى زبان آموزان آلمانى را آماده ى شركت در آزمون B1 سفارت آلمان مى كند. زبان آموزان آلمانى در اين سطح مى توانند در مورد مطالب ساده ى روزمره ٤،٣ دقيقه صحبت كنند و با ديگران گفت و گوى ساده داشته باشند. براى بسيارى از امور اقامتى در آلمان مدرك B1 كفايت مى كند. دوره هاى B2.4,B2.3,B2.2,B2.1 زبان آموزان را آماده شركت در آزمون B2 سفارت آلمان مى كند كه توانايى اوليه جهت تحصيل و كار در آلمان را پيدا مى كنند.

دوره های b آلمانی
دوره های پیشرفته آلمانی

دوره های C

دوره های زبان آلمانی پیشرفته

دوره هاى C1.4,C1.3,C1.2,C1.1 زبان آموزان را آماده ى شركت در آزمون C1 مى كند كه مى توانند در مقاطع تحصيلى بالاتر در آلمان وارد شوند يا به تدريس زبان آلمانى بپردازند. دوره هاى C2 نيز زبان آموزان را آماده ى فعاليت حرفه اى به عنوان مترجم و استاد زبان آلمانى مى كند و تسلط لازم برای تحصیل در رشته های علوم انسانی و پزشکی در مقاطع بالاتر و همچنین آغاز دوره های معلمی را پیدا می کنند.

دوره های زبان آلمانی
دوره فشرده آلمانی

دوره های زبان آلمانی فشرده

موسسه دیوان دوره های فشرده زبان آلمانی ارائه می دهد. متداول ترین حالت یادگیری زبان آلمانی برای دانشجویان و شاغلین بهره گیری از این دوره ها می باشد که ۶ هفته به طول می انجامند. در این دوره ها زبان آموزان ۳ روز در هفته به موسسه تشریف می آورند و دو کلاس ۹۰ دقیقه ای با ۳۰ دقیقه زمان استراحت برای آن ها برگزار می شود. این دوره ها علاوه بر داشتن سرعت بالا زمان لازم را به زبان آموزان جهت پر یادگیری می دهد.

دوره فشرده زبان آلمانی

دوره های زبان آلمانی فوق فشرده

موسسه دیوان جهت تسریع فرایند دستیابی به سطح زبانی مورد نظر، کلاس های فوق فشرده ارائه می دهد. این دوره ها ۳ هفته به طول می انجامند و ۶ روز در هفته و هر روز به مدت ۳ ساعت برگزار می شوند. با توجه به سرعت پیشروی سریع پیشنهاد می شود زبان آموزان در طی این دوره ها عمده وقت خود را به یادگیری دهند. این دوره ها در سطوح پایه می تواند مثبت باشد و برای سطوح میانی و پیشرفته با توجه به حجم بالای مطالب چندان مناسب نیست.

هزینه دوره زبان آلمانی

دوره های عادی زبان آلمانی

هر دوره عادی یادگیری زبان آلمانی در موسسه دیوان ۳ ماه به طول می انجامد که در آن زبان آموزان ۳ روز در هفته به محل موسسه تشریف می آورند و برای آن ها ۹۰ دقیقه کلاس برگزار می شود. این دوره ها برای شاغلین پر مشغله و کسانی که عجله ای برای اخذ مدارک زبان آلمانی ندارند مناسب است. این دوره ها برای زبان آموزان در ترم های پیشرفته که بخش زیادی از یادگیری و ارتقا دانش لغوی آن ها از طریق خواندن مقالات و کتب و مشاهده و آنالیز فیلم زیر نظر اساتید رقم می خورد بسیار مناسب است.

موسسه ديوان به صورت تخصصی در مقاطع A1 تا C1 كلاس های آموزش زبان آلمانی برگزار ميكند. كلاس ها عموما به صورت فشرده ،٣ روز درهفته (روزهای زوج يا فرد) می باشد. شما ميتوانيد از طريق لینک زیر ساعت و روز برگزاری كلاس های آموزش زبان آلمانی را مشاهده فرماييد.

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید