یادگیری از صفر زبان آلمانی

براى زبان آموزانى كه قبلاً زبان انگليسى را فراگرفته اند و با سيستم الفبايى آن آشنايى دارند گرامر هاى اوليه ى يادگيرى زبان آلمانى راحت تر خواهد بود. البته يادگيرى زبان آلمانى به صورت خودآموز به خصوص در ترم هاى ابتدايى به هيچ عنوان توصيه نمى شود و زبان آموزان مى بايست در مؤسسات تخصصى با روش هاى استاندارد اين زبان را بياموزند. اعتماد كامل به استاد مربوطه از الزامات شروع كار است.

اين كه شروع كلاس از همان ابتدا به زبان آلمانى باشد و استاد به هيچ عنوان فارسى صحبت نكند ممكن است در ابتدا براى زبان آموزان جديد و بيمناك باشد اما تجارب و تحقيقات بين المللى نشان ميدهد با رعايت اصول كارشناسى و زير نظر اساتيدى كه دوره هاى لازم را ديده باشند، اين بهترين روش براى فراگيرى زبان آلمانى مى باشد.

اصول زبان آلمانی

زبان آلمانى زبانى روشمند و سيستماتيك است و سرشار از قواعد متعدد مى باشد. براى يادگيرى زبان آلمانى شما بايد اول اصول اوليه را خوب بشناسيد و ياد بگيريد. زبان آلمانى داراى سه حرف تعريف اصلى der,die,das مى باشد كه براى لغات مختلف بايد كاملاً اين حروف را حفظ باشيد چون در بسيارى از حالات تغيير شكل ميدهند و پايه ى گرامر هاى ديگر ميباشند. همچنين جايگاه لغات در جمله در زبان آلمانى كاملاً از پيش تعريف شده و مشخص است و فعل به تناسب شرايط گرامرى جمله مى تواند اولين، دومين و يا آخرين لغت جمله باشد.
در ٦ ترم اول عمده گرامرهاى اساسى زبان آلمانى را مى آموزيد و هر چه ترم شما بالا مى رود تأكيد بيشتر بر افزايش دايره لغات شما خواهد بود.

زبان آلمانى در ايران

با توجه به شرايط مناسب كشور آلمان براى تحصيل و كار و نياز مبرم اين كشور به نيروهاى كار شرايط جهت كسب تجربه هاى شغلى و تحصيلى در آلمان فراهم است. تعداد زبان آموزان آلمانى در ايران روز به روز در حال افزايش است، به طورى كه ايرانى ها جزو ٥ كشور اول دنيا در زمينه ى شركت در آزمون هاى بين المللى زبان آلمانى هستند. همچنين در ايران مراكز آموزشى معتبرى وجود دارند كه صرفاً آموزش زبان آلمانى ارائه مى دهند كه توصيه مى شود زبان آموزان در اين مراكز تخصصى به فراگيرى زبان آلمانى بپردازند. انجمن فرهنگى ايران و اتريش، موسسه ى سفارت آلمانى و آموزشگاه زبان آلمانى ديوان مراكزى هستند كه منطبق با استاندارد هاى بين المللى شما را در رسيدن به اهدافتان يارى مى كنند.

فرصت هاى شغلى با زبان آلمانى

زبان آموزانى كه ترم هاى C1وC2 زبان آلمانى را به پايان مى رسانند علاوه بر پيدا كردن شرايط مهاجرت و تحصيل در آلمان مى توانند در خود ايران نيز شرايط كارى خوبى را تجربه كنند. نياز كشور عزيزمان ايران به نيروهاى متخصص زبان آلمانى روز به روز در حال افزايش است. فعاليت به عنوان مدرس زبان آلمانى در آموزشگاه هاى تخصصى، ورود به عرصه ى ترجمه در شركت ها و درالترجمه ها و هم چنين همكارى با دفاتر توريستى به عنوان تور ليدر آلمانى زبان از گزينه هاى پيش رو براى زبان آموزان مقاطع پيشرفته مى باشد.هچنين تسلط به زبان آلمانى براى تجار و مديران اين شرايط را فراهم مى كند كه آسان تر روابط كارى با طرفين آلمانى زبان بر قرار كنند.

زبان آلمانی

2 پاسخ
 1. حمید
  حمید گفته:

  با سلام
  برای کسانیکه در شهرستان هستند و دسترسی به کلاسهای اموزشی خوب ندارند چه پیشنهادی دارین من خود اموز منشن گرفتم و میخونم بنظرتون خوبه؟؟؟

  پاسخ
  • مدیر وبسایت
   مدیر وبسایت گفته:

   اگر دسترسی به کلاسهای آموزشی در تهران ندارید میتونین در کلاسهای آنلاین موسسه دیوان شرکت کنید

   پاسخ
دیدگاه خود را ثبت کنیدتمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *