نقد فیلم به زبان آلمانی

با بهره گیری از روش ها و متد های مناسب کار کردن با فیلم های آلمانی زبان می تواند تاثیر بسزایی در پیشرفت زبان آموزان ترم های میانه و پیشرفته داشته باشد.
با توجه به جنبه های سمعی و بصری و روش شرایط محور زبان آموزان دایره لغات جدید را با خاطرات ذهنی فیلم پیوند می دهند و مطالب جدید بهتر در ذهنشان حک می شود.
همچنین محتوای فیلم های آلمانی زبان بستری مناسب برای به کار گیری درست گرامر ارائه می دهد و تمرین های مناسب گرامری که مبتنی بر داستان فیلم باشند تجربه ی مطلوبی برای زبان آموزان آلمانی می باشد.

بحث و نقد محتوای فیلم با مدیریت اساتید مجرب دیوان فرصت خوبی برای تقویت قدرت گفت و گو به زبان آلمانی فراهم می آورد. بازگو کردن فیلم از زبان شخصیت های اصلی داستان، بازی کردن سکانس های برتر فیلم با ابتکار و نوآوری زبان آموزان، طرح و پاسخ به سوالات محوری داستان چند مورد از تکنیک هایی است که زبان آموزان آلمانی را در درک و تثبیت بهتر دایره لغات و واژگان جدید یاری می دهد.

جهت کسب اطلاع از دوره های نقد فیلم دیوان می توانید از طریق کانال های ارتباطی ما مطلع شوید. علاقه مندان به شرکت در این دوره ها می توانند از طریق پر کردن فرم ثبت نام در خواست خود را ثبت کرده و در اولویت قرار بگیرند.